Wolontariusz senior
PODAJ CEGŁĘ ZBUDUJEMY NOWY DOM…

PODAJ CEGŁĘ ZBUDUJEMY NOWY DOM…

Jesteśmy po to, by rodziny, przyjaciele, sąsiedzi osób niepełnosprawnym zobaczyli w nich ludzi z wartościami – cennych, ciekawych i twórczych. Nie duże dzieci! Na Boga, nie! Lecz ludzi, może słabszych intelektualnie lub emocjonalnie, ale równoprawnych w życiu codziennym. A ponadto, że i oni potrafią zaskoczyć, zadziwić czy wzruszyć. Stacja Nasz Dom to akcja zbiórkowa na budowę domu samopomocy w Skawinie w województwie małopolskim. Na ten cel potrzebujemy 3,5 mln zł. Dołącz do nas i podaruj naszym podopiecznym więcej miejsca na odkrywanie talentów! – mówi Stanisława Szczepaniak, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Skawinie.

Cieszymy się, że dzięki środkom zgromadzonym na naszym koncie 1% udało się dołożyć cegiełkę na ten szczytny cel. W tym roku jest to kwota 6.970,80 zł. W roku ubiegłym przekazaliśmy 4.714,31 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać nam 1% podatku i zchęcamy ludzi wielkiego serca do zakasania rękawów przy budowie nowej stacji w Skawinie – Stacji Nasz Dom.

Więcej o akcji – tutaj

Drukuj Drukuj