Wolontariusz senior
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE „ODKRYWAJ SKARBY BLISKO KRAKOWA 2014”

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE „ODKRYWAJ SKARBY BLISKO KRAKOWA 2014”

To propozycja spędzania czasu wolnego dla rodzin z dziećmi w sobotnie lub niedzielne popołudnia. Udział w zabawie jest bezpłatny. Organizatorem zabawy jest Lokalna Grupa Działania (LGD) Blisko Krakowa /kontakt/.

Zapraszamy do podjęcia próby przejścia Trasy Pełnej Skarbów. To gra, która polega na udzieleniu odpowiedzi i uzupełnieniu brakujących wyrazów w wierszyku dotyczącym 11 miejsc znajdujących się na obszarze gmin: Czernichów, Skawina, Mogilany i Świątniki Górne. Trasa znajduje się w ulotce dotyczącej zabawy „Odkrywaj Skarby Blisko Krakowa 2014”.  Trasę można odebrać w Biurze LGD, w Urzędach Gmin i innych miejscach, wymienionych /tutaj/. Każdy kto przejdzie całą trasę otrzyma upominek!

Poza trasą odbędą się wydarzenia w formie warsztatowej i nie tylko. Będą spacery po urokliwych miejscowościach: Kamieniu, Jurczycach, Świątnikach Górnych. Będzie można potańczyć i pośpiewać z Zespołem Regionalnym „Mogilanie”, a także pojeździć na koniu. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji, /szczegóły/.

W ramach zabawy LGD zaprasza także na swoje stoisko podczas gminnych imprez plenerowych. Czekają tam: gry i zabawy historyczne dla dzieci i dorosłych, pokazy walk, fechtunku, nauka podstaw szermierki, pokazy i warsztaty wykonywania zbroi. Miejsca i terminy imprez lokalnych są podawane /tutaj/.

Będą również dodatkowe nagrody dla tych ambitnych, którym uda się wziąć udział w co najmniej 3 wydarzeniach i 1 imprezie plenerowej.

Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Blisko Krakowa, ul. Żwirki i Wigury 23, 32-050 Skawina, tel. 12 256-02-31, 537-022-729; e-mail. k.paciorek@bliskokraokwa.pl, skarby@bliskokrakowa.pl.

Zapraszamy do udziału, zasady zabawy oraz aktualne informacje /tutaj/ oraz na oraz na www.facebook.com/bliskokrakowa

Organizacja zabawy jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 431 Funkcjonowanie lokalnej Grupy Działania, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

www-bliskokrakowa-glowna-trasa-web

Drukuj Drukuj